سیستم کسب درآمد سوقستان چیست؟

در سیستم کسب درآمد سوقستان هر کس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

کسب درآمد اینترنتی برای چه کسانی مناسب است؟

سیستم کسب درآمد سوقستان می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است. در جدول زیر میزان کمیسیون دریافتی به ازای هر خرید را به راحتی می توانید محاسبه کنید.

شرایط عضویت در سیستم کسب درآمد سوقستان

برای عضویت در سیستم کسب درآمد سوقستان و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از سوقستان، کمیسیون دریافت کنید.

ثبت نام در سیستم کسب درآمد سوقستان

اولین مرحله برای شروع کار در سیستم کسب درآمد سوقستان ثبت نام در این سیستم و دریافت ایمیل تایید از این سیستم می باشد.

برای ثبت نام در سیستم کسب درآمد مراحل زیر را طی کنید.

۱- ابتدا نام کاربری خود را به انگلیسی درج کنید. (در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید زیرا امکان تغییر نام کاربری پس از ساخت حساب کاربری وجود ندارد. از علامت ها در نام کاربری استفاده نکنید.)

۲- نوع همکاری خود را انتخاب کنید.
*همکار در فروش: در صورتی که قصد معرفی و بازاریابی محصولات را در سایت، وبلاگ، شبکه های اجتماعی و یا سایر مجاری تبلیغاتی را دارید این گزینه را انتخاب کنید.
*شبکه تبلیغاتی: در صورتی که صاحب شبکه تبلیغاتی هستید این گزینه را انتخاب کنید.

۳- رمز عبور خود و تکرار آن را در فیلد های مورد نظر وارد کنید.( رمز عبور شما باید شامل یک حرف بزرگ، یک حرف کوچک، عدد و یکی از کاراکتر هایی مثل #$%^&@  باشد.)

۴- نام و نام خانوادگی خود را در فیلد های مورد نظر وارد کنید.

۵- آدرس پست الکترونیک و  کد ملی خود را وارد کنید. ( در وارد کردن صحیح کد ملی خود دقت کنید زیرا امکان تغییر کد ملی پس از ثبت نام وجود ندارد.)

۶- وضعیت حقوقی یا حقیقی حساب خود را انتخاب کرده و پازل سیستم امنیتی را تکمیل کنید.

۷- پس از مطالعه قوانین استفاده از سیستم کسب درآمد سوقستان گزینه را تایید کرده و بر روی تکمیل ثبت نام کلیک کنید.

تبریک ثبت نام شما در سیستم کسب درآمد سوقستان با موفقیت انجام شد و ایمیل فعال سازی به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال شد. با کلیک بر روی لینک فعالسازی در ایمیل می توانید وارد حساب کاربری خود در سیستم کسب درآمد شوید.

مواردی که در هنگام ثبت نام باید بدانیم:

  • در نظر داشته باشید اگر این ایمیل را تایید نکنید امکان وارد شدن شما به پروفایلتون وجود ندارد.
  • اگر ایمیل برای شما ارسال نشده میتونید از گزینه ارسال مجدد ایمیل فعالسازی استفاده نمایید.
  • اگر قبلا اقدام به ثبت نام در این سیستم کردید و نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کردید، توجه داشته باشید که امکان ثبت نام مجدد برای شما وجود ندارد، با همکاران پشتیبان ما در ارتباط باشید.